Snad už hotovo...

11. září 2010 v 18:19 | Doneway |  Admin
avatar

Asi jsem šílená... Nastavování mám vždycky plné zuby, ale né já prostě musim mít nový dess, no proste jsem blbá, nenormální, umíněná...jsem asi magor. Co myslíte, který blázinec by si mě vzal pod svá křídla. Jistě já nemám o blázince nouzi, vždyť se o mě rvou jak psi :D. No jsem prostě hrozná, ale nový dess je moc pěkný. Mě se líbí. A aby na to nikdo nezapoměl: POSUĎTE SAMI !!! .

Tento dess už bych tu chtěla nechat, ale já se znám. Uvidím zas nějaký a řeknu si...: Jé ten musim mít za každou cenu. (omlouvám se, že tu nemám přímou řeč, jak tam má být). Jsem magor a už z toho asi nevyrostu ... :D . Teď nevim jestli je to dobře nebo špatně :D. Snílkové a pošuci mají většinou bezva život :b .

Pro kopírovače: kopírovat můžete, ale uveďte vždy mou ikonku (jako zdroj). Dala jsem si s ní strašnou práci. Když kliknete v menu na obrázek -> Ikona <- je tam v článku (ten animovaný obrázek). Tu pitomou závorku jsem sem připsala pro nechápající, už jsem psala pár lidem ať laskavě zveřejní mou ikonu, když kopírují a přišla mi odpověď ve smyslu: Co je ta ikona ??.
Myslela jsem, že tak nehorázně stupidní lidé (s prominutím) nejsou... Takže kopírovat pouze se zdrojem !!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ikona našeho webu